• Jagódki w kinie

   30.04.2024 13:40

   Przedszkolaki z grup Jagódek oraz Pszczółek niemal w komplecie udały się na pierwszą w tym roku wiosenną wycieczkę. Roześmiany autobus wyjechał z samego rana, by już po 9.30 zasiąść w kinowych fortelach i obejrzeć bajkę o Kicia Koci. Przedszkolaki nauczyły się oglądając przygody rezolutnej kotki, jak należy zachowa się podczas burzy, podczas zakupów w z rodzicami czy w trakcie majsterkowania.

   Zadowolone z pobytu w kinie, ale nieco już głodne maluchy udały się do McDonalda. Wiele uciechy sprawiła przedszkolakom sama jazda autokarem zwłaszcza, że kierowca wybrał ciekawą i malowniczą trasę.

   Wycieczkę czterolatków przygotowały wychowawczynie Kamila Korneluk, Joanna Patrejko, Katarzyna Karmasz oraz Marzena Butrym, którym w opiece nad maluchami pomagały panie Grażyna Loda oraz Magdalena Wasilewska.

  • Pisanki, kraszanki u Jagódek

   24.03.2024 10:42


   Dzieci z grupy Jagódki poznawały tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Podziwiały różnorodne dekoracje świąteczne wykonane w sposób tradycyjny z ekologicznych materiałów. Zapoznały się ze sposobem zdobienia jajek woskiem i kolorowania w wywarze z łupin cebuli. Z zainteresowaniem zdobywały nowe doświadczenia i dbały o  bezpieczeństwo własne i innych dzieci.
                                                                                            J. Patrejko

  • Jagódki witają wiosnę

   24.03.2024 10:35

   21 marca przedszkolaki powitały wiosnę. Dzieci z grupy Jagódki zamieniły się w piękne kolorowe kwiaty i radosnym śpiewem oraz tańcem uczciły ten marcowy dzień. Wspólnie z rówieśnikami udały się w pochodzie żegnając zimę i witając wiosnę.

   J. Patrejko

  • Dzień Kobiet u Jagódek

   11.03.2024 21:39

   ,,Dzień Kobiet , dzień kobiet, niech każdy się dowie, że dzisiaj jest święto dziewczynek..."
   Już od rana dzieci z grupy ,, Jagódki" celebrowały ten ważny dzień. Śpiewaliśmy piosenkę ,, Dzień kobiet" i wykonaliśmy pamiątkowe bukiety dla dziewczynek. Chłopcy pięknie złożyli życzenia, a na zakończenie wszyscy dostali drobne upominki. To był bardzo wesoły i udany dzień w naszej grupie.
   K.Karmasz
    
  • Wspólne kolędowanie u Jagódek

   20.12.2023 13:16

   Dnia 18 grudnia dzieci z grupy  "Jagódki" zaprosiły Rodziców do przedszkola na wspólne kolędowanie. Przedszkolaki z przejęciem wystąpiły w Jasełkach, śpiewały kolędy i pastorałki.
   Odbyły się również warsztaty plastyczne na których dzieci ozdabiały drewniane bombki, a także wraz z rodzicami zrobiły piękne świąteczne stroiki .
   Słodki poczęstunek umilił wspólne działanie.
   Dziękujemy Rodzicom  za udział, zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.