• Powitanie jesieni u Jagódek i Pszczółek

   24.09.2023 09:26

   Niezwykle barwnie rozpoczął się piątkowy poranek 22 września. Czterolatki z grupy ,, Pszczółek" i ,, Jagódek" przywitały przepiękną porę roku, jaką jest jesień. Przyniosła nam ona ze sobą wspaniałe dary, które dzieci rozpoznawały za pomocą dotyku. Pokonywały dyniowy tor przeszkód i rozwiązywały jesienne zagadki. Na zakończenie wykonały przepiękne prace plastyczne. Teraz podczas wspólnych spacerów i wycieczek będziemy obserwować zmiany, jakie z pewnością już niebawem przyniesie nam jesień.
                                                                                                    K. Karmasz
                                                                                                    M. Butrym

  • Jagódki świętują Dzień Przedszkolaka

   20.09.2023 20:12

   Przedszkolaki z grupy ,, Jagódek " bardzo hucznie obchodziły Dzień Przedszkolaka. Były zabawy sportowe, w których dzieci wykonywały różne zadania. Czterolatki
   doskonale poradziły sobie w pokonywaniu przeszkód, skakaniu i przejściu przez tunel. Pojawił też konkurs wiedzy o przedszkolu, a także zabawy z chustą animacyjną. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale i słodki upominek. Był to niezwykle wesoły i kolorowy dzień , który pozostanie na długo w naszych pamięciach.
   K. Karmasz
   J. Patrejko

    

  • Jagódki świętują Dzień Kropki

   15.09.2023 21:14

   W piątkowy poranek 15 września dzieci z grupy ,, Jagódki" obchodziły ,, Międzynarodowy Dzień Kropki". Tego dnia wszystko było przepełnione kolorowymi kropkami. Nasze stroje i dekoracje w sali. Poznaliśmy genezę tego święta i wspólnie bawiliśmy się kolorowymi kropkami. Dzieci wykonały również pracę plastyczną z wykorzystaniem plastelinowych kropek. Ten dzień upłynął nam pod znakiem nauki i bardzo dobrej zabawy.
                                                                                                                             K. Karmasz