• Walentynki u Pszczółek

• 14.02.2023 18:44
      • 14 lutego maluchy z grupy Pszczółek bardzo entuzjastycznie włączyły się w obchody Walentynek. Sala została na to święto specjalnie udekorowana – pojawiło się mnóstwo serduszek i czerwonych akcentów, a rodzice podarowali swoim pociechom czerwone balony w kształcie serca. Pszczółki miały na sobie oczywiście ubrania w kolorze czerwony, o co zadbali rodzice.
        Maluchy poznały historię Walentynek i uświadomiły sobie, że jest to święto, które uczy okazywania nie tylko miłości, ale także przyjaźni i szacunku zarówno najbliższym, jak i koleżankom i kolegom z przedszkola.
        Pszczółki wykonały także wiele walentynkowych zadań – łączyły sercowe puzzle, liczyły i kodowały, a  także odszukiwały takie same serca podczas tańca. Oczywiście wykonały także piękne  walentynkowe prace plastyczne. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz lizaki w kształcie serca.
        Maluchy przygotowały także niespodziankę – wykonały kartę walentynkową, którą dostarczyły Pani i Panom dyrektorom.
        Walentynki w grupie Pszczółek były bardzo wesołe i kolorowe, a radość przez cały dzień gościła na buziach trzylatków.

Kamila Korneluk