• Chemiczna zmiana nastroju – spektakl profilaktyczny

16.02.2024 20:06

W miniony poniedziałek w naszej szkole uczniowie klas IV – VIII mieli okazję uczestniczenia w profilaktycznym spektaklu pod tytułem Chemiczna zmiana nastroju w wykonaniu teatru Madam.

Aktorzy w niebanalny sposób przedstawili etapy uzależnienia, jego przyczyny i szkodliwe skutki działań środków psychoaktywnych. Wskazano również miejsca, gdzie młodzież może szukać pomocy w trudnych sytuacjach. Poprzez środki artystycznego wyrazu widzowie byli przekonywani do tego, żeby nie dać odebrać sobie marzeń, zdrowia i życia.
      Widzowie aktywnie reagowali na sztukę. Chętnie uczestniczyli w interakcji z aktorami, dzięki czemu tematyka spektaklu będzie przez nich długo pamiętana.

• Rekrutacja do klasy I

12.02.2024 18:53
      ·  Kancelaria szkoły prowadzi zapisy do klasy I na rok szkolny 2024/2025.

Potrzebne dokumenty można pobrać w sekretariacie szkoły, u wychowawcy lub na stronie internetowej szkoły (zsp1terespol.edu.pl)Informacje/zakładka REKRUTACJA, Wypełnione wnioski należy złożyć w kancelarii szkoły do dnia 3 marca 2024 r.
      Jednocześnie informujemy, że rekrutacja do przedszkola rozpoczyna się 1 marca 2024 r.
    • CHOINKA W RYTMIE DISCO

05.02.2024 21:31

26 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa, w czasie której o dobrą muzykę zadbał pan Piotr Skolimowski.

Przy wsparciu Wiktora i Jakuba świetnie się bawiliśmy. Dodatkowe atrakcje uczniom klas I – III zapewniły starsze koleżanki, które przygotowały wspólne zabawy i układy taneczne. Tańcząc w blasku świateł, wszyscy mogliśmy się poczuć jak na prawdziwej dyskotece.

AS

• Sentencja łacińska na styczeń