• Świąteczne warsztaty piernikowe u Stokrotek i Biedronek.

   17.12.2023 15:56
   Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w grupie Stokrotek i Biedronek odbyły się warsztaty piernikowe z udziałem zaprzyjaźnionej pani cukiernik z pracowni "Jakie to słodkie ". 
  • Konkurs plastyczny - Ozdoba świąteczna .

   17.12.2023 15:46
   15 grudnia 2023 r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny w grupach starszych pt. "Ozdoba świąteczna". Spośród wielu pięknych prac konkrsowych zostały wyłonione trzy pierwsze miejsca, oraz trzy wyróżnienia. Każdy z uczetników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz mały upominek. Prace konkursowe, można oglądać w budynku szkoły na pierwszym piętrze. Dziękujemy wszystkich chętnym za udział w konkursie . 
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w maluchach

   15.12.2023 19:45

   W dniu 15.12. 2023 roku w naszym przedszkolu w grupach młodszych był dzień pełen emocji. Właśnie dziś poznaliśmy laureatów konkursu pt: " Bombka świąteczna" organizowanego przez Przedszkole Miejskie w Terespolu oraz p. Marzenę Butrym. W konkursie wzięło udział 29 dzieci. 
   I miejsce  Marcelinka Chiluk 
   II miejsce Zosia Romaniuk 
   III miejsce Mateusz Jakuszko 
   Wśród dzieci były również wyróżnienia:
   Sebastian Beszczyński, Piotruś Andrzejuk, Michał Mleczek. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy wszystkim przedszkolakom. Serdecznie dziękujęmy Radzie Rodziców za sponsorowanie nagród dzieciom. 

   M. Butrym 

  • Nagrody w konkursie wręczone

   01.12.2023 21:24

   W czwartek 30 listopada maluchy z naszego przedszkola spotkały się w sali Pszczółek, gdzie zostały wręczone nagrody oraz pamiątkowe dyplomy dzieciom, które wzięły udział w konkursie plastycznym "Moja ulubiona bajka". 
   Przedszkolaki z grup Jagódek, Krasnali, Jeżyków oraz Pszczółek wspólnie z rodzicami przygotowali 17 pięknych prac, prezentujących ulubione postaci z bajek. Prace wykonane zostały w różnych technikach i z wykorzystaniem wielu najróżniejszych materiałów. 
   Maluchy otrzymały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. 
   Wszystkie niezwykłe prace obejrzeć można na wystawie znajdującej się na korytarzu przedszkola. 

                                                             Kamila Korneluk 
  • Maluchy poznają pracę weterynarza

   28.11.2023 20:03

   We wtorkowy poranek maluchy z naszego przedszkola odwiedził wyjątkowy gość -  weterynarz. Pan Andrzej Jelinek opowiedział przedszkolakom o swojej pracy i zwierzątkach, które trafiają do jego lecznicy.
   Maluchy mogły się także dowiedzieć, jak należy opiekować się zwierzętami i na co powinny zwracać uwagę dzieci, by nie zarażać się od swoich pupilów chorobami. Pan weterynarz zainteresował przedszkolaki wieloma ciekawostkami, które na pewno nasze maluchy zapamiętają na długo.
   To bardzo interesujące spotkanie zostało zorganizowane w ramach działań z zakresu doradztwa zawodowego, ale także edukacji przyrodniczej.

   K. Korneluk