• Zima w wierszu i piosence w 5 i 6 latkach

   03.03.2024 20:16
   Dnia 28.02.2024 r. dzieci z grup Biedronek, Stokrotek, Skowronków i Sówek wzieły udział w konkursie międzygrupowym "Zima w wierszu i piosence". Każda z grup zaprezentowała wybraną przez siebie piosenkę, za co otrzymały dyplom i słodkości. Serdecznie gratulujemy. 
  • Jagódki i Pszczółki świętują Dzień Babci i Dziadka

   02.02.2024 13:22

   Maluchy z grup Pszczółek oraz Jagódek gościły swoich ukochanych dziadków we wtorek 23 stycznia. Z tej okazji przedszkolaki wystąpiły przed licznie zgormadzonymi babciami i dziadkami recytując wierszyki oraz śpiewając piosenki. Maluchy zaprosiły dziadków także do wspólnego tańca, a następnie obdarowały własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Życzenia dziadkom złożyła również wice -dyrektor szkoły Edyta Krzemińska, która serdecznie powitała wszystkich na tym wyjatkowym spotkaniu. 
   Wiele radości zarówno dziadkom, jak i wnuczętom sprawił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, a także możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. 
   Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały wychowawczynie grup: Joanna Patrejko, Kamila Korneluk, Katarzyna Karmasz oraz Marzena Butrym. 
    
  • Przedszkolaki pomagają zwierzętom ze schroniska

   10.01.2024 19:55

   Tradycją już stało się, że w okresie zimowym w naszym przedszkolu organizowana jest zbiórka darów na rzecz schroniska Azyl w Białej Podlaskiej. Także i w tym roku nasze przedszkolaki nie zawiodły i w przeciągu kilku tygodni zebrały karmę, ale także m.in. ręczniki do wyścielania klatek.
   W tym roku w organizację akcji, włączyła się mama Kubusia z grupy Pszczółek, pani Kasia Gralak, która dostarczyła wszystkie zebrane dary do schroniska.
   Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce zarówno przedszkolakom, jak i ich rodzicom.

                                                                                  K. Korneluk
    
  • Wesołe kolędowanie

   09.01.2024 21:19

   Dnia 9 stycznia dzieci 3 i 4 -letnie spotkały się, aby wspólnie śpiewać kolędy i pastorałki. Przedszkolaki z grupy "Krasnale", "Jeżyki",  "Pszczółki" i "Jagódki" z zaangażowaniem i przejęciem wystąpiły przed rówieśnikami i wychowawczyniami prezentując radosne utwory o tematyce świątecznej. Za udział w kolędowaniu każda grupa otrzymała okolicznościowy  dyplom.
   Dziękujemy za kultywowanie tradycji kolędowania.

   J.P.

  • Przedszkolny Przegląd Kolędniczy

   07.01.2024 17:16

   W ostatnim czasie 04.01.24 r. mieliśmy okazję spotkać się na wspólnym kolędowaniu. Dzieci z grupy ,,Sówki", ,,Skowronki", ,,Stokrotki" i ,,Biedronki " wykonały przygotowaną przez wychowawczynie kolędę. Wszystkie dzieci pięknie się zaprezentowały. Na zakończenie każda z grup otrzymała pamiątkowy dyplom. Dziękujemy dzieciom i wychowawczyniom za występ i wspólnie spędzony czas.
   K.Karmasz