• "Andrzejkowe Czary-Mary"

01.12.2016 20:29

Dnia 30.11.2016r. w dniu imienin Andrzeja 3-latki z grupy II wraz z rodzicami wróżyły sobie przepowiadając przyszłość. Wywróżyły sobie kim zostaną, jakie niespodzianki na nich czekają w przyszłości, było też tradycyjne "lanie wosku". Wszyscy wesoło bawili się przy muzyce ("Taniec na gazecie", "Kolorowe bibułki"), a na koniec był wspólny słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że dzieci będą pamiętały, że Andrzejki to nasza ludowa tradycja.

Zabawa była wspaniała!!!

• "Oto mój miś"

01.12.2016 20:43

W dniu urodzin misia, wszystkie maluchy przyniosły swoich ulubieńców. Wspólnie zaśpiewały dla nich piosenkę pt."Miś Uszatek", rowiązywały zagadki o nich oraz razem e swoimi misiami wykonywały różne ćwiczenia ruchowe. Radości było co niemiara.

Marzenna Grygorowicz

• "Kraina baśni i bajek w przedszkolu"

02.11.2016 19:02

W ramach realizowanego programu własnego "Kraina baśni i bajek w przedszkolu" w grupie II 3-latków od miesiąca października raz w tygodniu zaproszeni przez wychowawczynię Marzennę Grygorowicz rodzice, rodzeństwo lub dziadkowie czytają naszym najmłodszym bajki lub baśnie. Do czytanej bajki towarzyszy temu odpowiednie przebranie, dekoracja lub rekwizyty. Dzieci miały możliwość wysłuchania już bajki "Brzydkie Kaczątko" czytanej przez mamę Hani Dac, "Tomcio Paluszek", którą czytała mama Ewy Wiśniewskiej, "Czerwony Kapturek" w który to wcieliła się siostra Karolinki Mikołajczuk, a mama Nikoli Bielak przeczytała dzieciom bajkę "Jaś i Małgosia".
      Dziękujemy czytającym za zaangażowanie i serdecznie zapraszamy do dalszego głośnego czytania.

• Pasowanie na przedszkolaka w grupie I 3-latków

27.10.2016 20:51

W grupie I 3-latków dnia 27 października 2016r. miało miejsce uroczyste "Pasowanie na Przedszkolaka". Dzieci przygotowały część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po przedstawieniu pan dyrektor dokonał uroczystego pasowania. Każde dziecko dostało dyplom oraz znaczek. Był to dla nas dzień pełen wrażeń i emocji.

Renata Bednarzak

• Pasowanie na przedszkolaka w grupie II 3-latków

27.10.2016 20:31

27.10.2016r. w naszej grupie odbyło się "Pasowanie na Przedszkolaka". Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu pierwszy raz przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po zakończonej części artystycznej pan dyrektor dokonał uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i znaczek. Następnie wszystkie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.