• "Wieziemy Kogucika"

01.05.2017 16:27

Dnia 7 kwietnia 2017r. dzieci z gr. 5-latków z pomocą wychowawczyni przygotowały przedstawienie pt."Wieziemy Kogucika". Tradycyjne ludowe przyśpiewki i życzenia oraz zaprezentowane eksponaty przybliżyły dzieciom zwyczaje i tradycje ludowe związane ze Świętami Wielkiejnocy.

J.P.

• Wieczór Kolęd w 5-latkach

29.01.2017 16:55

W styczniowe popołudnie w naszej grupie odbyło się niezwykłe spotkanie. W świątecznej scenerii przedszkolaki wcieliły się w role Bożej Rodziny, pasterzy, aniołów i zaśpiewały swoje ulubione kolędy. Jedną kolędę wykonały w języku angielskim pod okiem p. Ewy Danieluk. Po części artystycznej dzieci wspólnie z rodzicami aktywnie uczestniczyły w konkursach o tematyce świątecznej oraz wykonały kolędę pt. "Cicha Noc".

Katarzyna Nowacka

• Wspólne kolędowanie

22.01.2017 21:24

Dnia 13 stycznia 2017r. w grupie 5-latków oddział V odbyło się wspólne kolędowanie. Dzieci zaprezentowały Jasełka i wspólnie z rodzicami śpiewały kolędy. Miłym uzupełnieniem wspólnego świętowania był słodki poczestunek - pierniczki były pyszne.

• Dzień Mamy i Taty w gr.5-latków 0"c"

01.06.2016 18:42

Dnia 25.05.2016r. w naszej grupie odbyło się długo oczekiwane Święto Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały przygotowany specjalnie na tą okazję program artystyczny. Na zakończenie swojego występu wręczyły swoim najukochańszym rodzicom przygotowane prezenty.
      Uroczystość zakończyła się spotkaniem przy kawie i degustacji przepysznych ciast. Wszyscy przeżyli wiele miłych i wzruszających chwil.

• Wycieczka do Hołowna

01.06.2016 18:32

Dnia 20 maja 2016r. dzieci z grupy 5-latków 0"c" wyjechały na wycieczkę do Hołowna "Krainy Rumianku".
      Uczestniczyły w dwóch warsztatach: "Słodkie kukiełki" i "Glicerynowe mydełka", których celem była nauka i dobra, niezapomniana zabawa. Wykonując różne zadania dzieci mogły rozwijać swoją sprawność manualną oraz wyobraźnię. Nie zabrakło też wspaniałej zabawy na placu zabaw oraz samodzielnego pieczenia kiełbasek przy ognisku.
      Dziękujemy zarówno dzieciom jak i opiekunom za udział we wspólnej udanej wycieczce.