• "Spotkanie z panem Leśniczym"

04.05.2016 19:27

W dniu 04.05.2016r w naszym przedszkolu gościlismy pana leśniczego Roberta Kopacza. Nasz gość opowiedział dzieciom na czym polega jego praca, zapoznal z mieszkańcami lasu oraz wspomniał o właściwym zachowaniu się w lesie. Podczas spotkania pan leśniczy zadawał przedszkolakom pytania, z którymi dzieci świetnie sobie poradziły. Na zakończenie spotkania leśniczy zagrał na ciekawym instrumencie i poczęstował nas pysznymi cukierkami.

Ilona Szczepańska-Huk

• Spacer z okazji pierwszego Dnia Wiosny

21.03.2016 18:37

Po wspólnych tańcach, śpiewach i zabawach przedszkolaki z uśmiechem na ustach poszły na uroczysty spacer z okazji pierwszego Dnia Wiosny.

• Powitanie Wiosny

21.03.2016 18:17

Zgodnie z ludową tradycją 21 marca na wesoło powitaliśmy wyczekiwaną wiosnę. Z tej okazji wychowawczynie przygotowały i przedstawiły inscenizację pt. "Wróżki Pani Wiosny".
      Po występie, wspólnym tańcu przy piosence "Maszeruje wiosna", zagadkach przygotowanych dzieciom przez Panią Wiosnę, wszystkie przedszkolaki z kwiatami, wiatrakami i balonikami w dłoni wyruszyły na spacer ulicami miasta.
      Dało się słyszeć wiele okrzyków radości i piosenek na powitanie tej ciepłej pory roku.