• Stokrotki świętują Dzień Kobiet

   Stokrotki świętują Dzień Kobiet

   11.03.2023 06:39
   ,, Marzec, marzec pięknie się wystroił. w kole, w kole między dziećmi stoi. I gromadkę uśmiechniętą pyta jakie dzisiaj święto?" 
    
  • Stokrotki na wycieczce

   Stokrotki na wycieczce

   08.03.2023 19:45
   Grupa Stokrotek była na wycieczce w sali zabaw ,,Przystań zabawy" w Woskrzenicach. Była to dobra okazja do wspólnych zabaw i integracji. Pobyt dostarczył dzieciom dużo radości i możliwości spożytkowania własnej energii. Zabawa była super!

    
  • Dzień Dinozaura u Biedronek i Stokrotek

   Dzień Dinozaura u Biedronek i Stokrotek

   27.02.2023 20:34

   W czwartkowy poranek (24.02)  dzieci z grupy biedronki i stokrotki obchodziły dzień dinozaura, który  przypada 26 lutego. Czterolatki tego dnia założyły specjalnie przygotowane przez wychowawczynie opaski. Podczas zajęć dowiedziały się jakie są gatunki dinozaurów. Oglądały zgromadzone książki i obrazki. Próbowały ustalić dlaczego wyginęły oraz czym się żywiły.  Poznały pracę paleontologa. Przedszkolaki brały udział w zabawach, których motywem przewodnim był dinozaur. Na zakończenie wspólnie kołysaliśmy chustą animacyjną, tak aby umieszczone na niej jajko jak najdłużej tam zostało. Dzień Dinozaura upłyną nam pod znakiem nauki i bardzo dobrej zabawy.
    

                                                                       I. Szczepańska – Huk    i  K. Karmasz

    

    

    

  • Dzień Pizzy u Biedronek

   Dzień Pizzy u Biedronek

   10.02.2023 13:27