• Dekorowanie świątecznych wypieków - warsztaty z rodzicami

   Dekorowanie świątecznych wypieków - warsztaty z rodzicami

   16.12.2016 12:31

   Zapach cynamonu i goździków roznosił się w przedszkolu od kilku dni, zapowiadając zbliżające się święta. Nie zabrakło go również w grupie 4-latków. Dzieci (z delikatną pomocą rodziców) przystroiły całą górę świątecznych wypieków podczas, zorganizowanych przez Panią Anię Szamuk, warsztatów. Sprawne rączki i dziecięca wyobraźnia zrobiły swoje. Bałwanki, choinki i gwiazdeczki błyskawicznie zamieniały się w kolorowe, lukrowane arcydzieła. Efekty pracy można podziwiać na przedszkolnym kiermaszu.

  • Warsztaty z rodzicami

   15.12.2016 19:27
   http://zsp1terespol.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=144

   13.12.2016r.czterolatki IV wspaniale spędziły czas z rodzicami na warsztatach "Ciasteczka dla rodziców", aby poczuś magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Tańce integracyjne, wspólne wykonywanie łańcuchów choinkowych, zdobienie owoców goździkami, lukrowanie pierniczków wykonanych przez rodziców świadczyły o dzieleniu się dobrem!!!

   Urszula Korycińska

   z rodzicami        

  • Uczymy się pływać

   19.06.2016 14:57

   Dzieci chętnie uczestniczą na zajęciach na pływalni. Sprawnie wykonują polecenia instruktorów. Zdobywają nowe doświadczenia i nabywają śmiałości.

  • Wycieczka do Woskrzenic

   13.06.2016 21:30

   Dnia 13 czerwca dzieci z gr. 3,4 - latków pojechały na wycieczkę do Woskrzenic Małych. Dzieci spędziły miło czas w Ośrodku Rekreacyjno - Sportowym "Wiosenny Wiatr". Przedszkolaki mogły tam sprawdzić swoje siły na ściance wspinaczkowej i parku linowym, jeździły bryczką i na koniach, bawiły się na placu zabaw z piaskownicami i z boiskiem do gry w piłkę nożną. Dzieci wcieliły się w aktorów podczas zabawy w teatr oraz zamieniły w gwiazdy muzyki w czasie koncertu karaoke. Na koniec wspólnych zabaw dzieci zjadły obiad i przygotowywały się w drogę powrotną.

   Renata Bednarzak  
   Katarzyna Nowacka
     

  • 4-latki w Pizzerii

   08.06.2016 20:37

    

   Dnia 7 czerwca 2016r. dzieci z gr.4-latków zostały zaproszone przez Państwa Bancarzewskich do pizzerii "Solare", gdzie poznały sposób wypieku pizzy oraz etapy jej przygotowania. Aktywnie uczestniczyły w przygotowaniu pizzy i zdrowych soków owocowych. Zdobyte nowe umiejętności pozwolą być nam bardziej samodzielnymi.

   Serdecznie dziękujemy Państwu Joannie i Radosławowi Bancarzewskim za miłe i serdeczne przyjęcie.

   dzieci z gr.4-latków 

   wych. Joanna Oleszczuk 

   Joanna Patrejko