• Warsztaty z rodzicami w gr. 4-latków

   07.01.2018 14:15

   Dnia 18.12.2017r. odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci i rodziców z gr.4-latków. W tym czasie nasza sala zamieniła się w pracownię plastyczną, a dzieci i rodzice w prawdziwych artystów dekorując swoje styropianowe choinki. Powstały bardzo piękne i niepowtarzalne choinki. Wspólne tworzenie dostarczyło niezapomnianych wrażeń oraz pozwoliło nam wszystkim przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

   Marzenna Grygorowicz  

  • Andrzejkowe wróżby

   02.12.2017 20:09

   W piątek nasze przedszkolaki przeniosły się w świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły dowiedzieć się co dostaną od świętego Mikołaja i kim będą jak dorosną. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się czas na słodki poczęstunek. Ten dzień był okazją do integracji grupy 4 i 5-latków.

   Marzenna Grygorowicz
   Renata Bednarzak   

  • Święto Dzieci w grupie 4-latków

   06.06.2017 23:49


   Dzień Dziecka obchodzony jest w naszym przedszkolu zawsze bardzo uroczyście. W tym roku nie mogło być inaczej. Aktywna zabawa, dużo śmiechu, radość i niespodzianki - tak można w kilku słowach opisać emocje, jakie towarzyszyły Przedszkolakom podczas pobytu w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Woskrzenicach Małych. Wybrały się tam dzieci z grup 3 i 4-latków. Zjazd na linie, przejażdżka na koniu, trampolina i kiełbaski z grilla to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na naszych podopiecznych. Po obiedzie zmęczone, ale szczęśliwe wróciły bezpiecznie do Terespola i tu okazało się, że to nie koniec miłych niespodzianek. Pani Ula Korycińska złożyła swoim 4-latkom ciepłe życzenia i wręczyła prezenty z okazji ich święta.

    

    

    

  • Walczyk dla rodziców

   30.05.2017 21:49

   Czterolatki 26.05.2017r. świętowały dzień rodziny. Była miła i wesoła uroczystość w naszej grupie. Byliśmy uśmiechnięci, rozbawieni, i taki też charakter miały nasze występy. Licznie przybyli rodzice integrowali się we wspólnym tańcu i konkursie.

   Urszula Korycińska 

  • "Porwanie choinek" teatrzyk w gr. 4-latków

   29.01.2017 17:07

   Maluchy z grupy 4-latków przedstawiły teatrzyk pt. "Porwanie choinek", wykazując się dużymi zdolnościami aktorskimi. Po przedstawieniu odbyły się warsztaty, rodzice wspólnie z dziećmi ozdabiały upominki (gipsowe odlewy) dla babci i dziadka.