• 4-latki w Pizzerii

08.06.2016 20:37

Dnia 7 czerwca 2016r. dzieci z gr.4-latków zostały zaproszone przez Państwa Bancarzewskich do pizzerii "Solare", gdzie poznały sposób wypieku pizzy oraz etapy jej przygotowania. Aktywnie uczestniczyły w przygotowaniu pizzy i zdrowych soków owocowych. Zdobyte nowe umiejętności pozwolą być nam bardziej samodzielnymi.

Serdecznie dziękujemy Państwu Joannie i Radosławowi Bancarzewskim za miłe i serdeczne przyjęcie.

dzieci z gr.4-latków

wych. Joanna Oleszczuk

Joanna Patrejko

• Kraina Rumianku

03.06.2016 22:05

W dniu 20.05.2016r. dzieci 4-letnie uczestniczyły w wycieczce do Hołowna. Na zajęciach edukacyjnych zapoznały się ze sposobem wypieku pierników, poznały dawne prace domowe. Wspólna zabawa i odpoczynek sprawiły wszystkim dużo radości.

• Święto Rodziców

01.06.2016 18:20

Dnia 25 maja 2016r. w grupie 4-latków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci przygotowały okolicznościową inscenizację oraz wręczyły rodzicom upominki. Wszyscy miło spędzili ten wyjątkowy dzień.

• 4-latki na basenie

31.05.2016 22:12

Dzisiaj tj. 31 maja dzieci z grupy 4-latków po raz pierwszy uczestniczyły w zajęciach na krytym basenie  w Białej Podlaskiej.

4-latki poznały zasady, które obowiązują podczas zajęć na basenie. Z radością w oczach i uśmiechem na twarzy dzieci uczestniczyły w wodnych zabawach. Dzięki tym zajęciom dzieci zdobyły nowe doświadczenia, które wykorzystają później podczas nauki pływania.

Renata Bednarzak

Katarzyna Nowacka

• Dzień Mamy i Taty w gr.4-latków

31.05.2016 21:52

"Dzień Mamy i Taty"

Dnia 24 maja w grupie 4-latków odbył się uroczysty Dzień Mamy i Taty.
      Dzieci zaprezentowały swoim rodzicom część artystyczną - śpiewały piosenki, recytowały wiersze, a także wręczyły drobne upominki, które wykonały wraz ze swoimi paniami wychowawczyniami.
      Całość uświetniły wspólne zabawy, tańce oraz słodki poczęstunek.

Katarzyna Nowacka

Renata Bednarzak