• Plastyczne warsztaty u Skowronków

   05.04.2023 20:02

   W naszym przedszkolu odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców.pt "Pisanki, kraszanki jajka Wielkanocne", podczas których ozdabiano styropianowe jajka kolorowymi cekinami, malowano farbami, wyklejano kolorowym papierem. Dzieci z ciekawością i zainteresowaniem uczestniczyły w warsztatach wspólnie z rodzicami, niektóre z nich chętnie pomagały swoim mamą, tatom w doborze materiałów do pisanek. W czasie trwania tego spotkana przybliżono dzieciom tradycje związane  z Wielkanocą. Spotkanie z rodzicami zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.


   M. Butrym
  • Warsztaty wielkanocne dla rodziców (Sówki)

   02.04.2023 12:04

   Dnia 29 marca grupa "Sówek" gościła niezwykłych gości rodziców, babcie, aby wspolnie uczestniczyć w warsztatach plastycznych "Robimy wielkanocne palmy". Dla naszych przedszkolaków był to czas wspólnego przeżywania radości i dumy z obecności swoich bliskich. Po któtkim występie dzieci i zajęciach wprowadających w tematykę wielkanocną wszyscy z zapałem przystąpili do pracy. Z bazi,gałązek bukszpanu, wierzby, forsycji, barwinku, kolorowych kwiatów i wstążek powstały piękne i oryginalne palmy. Wszyscy uczestnicy warsztatów byli bardzo zadowoleni aż miło było patrzeć. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za serdeczną i miłą atmosferę, która wprowadziła nas wszystkich w przedświąteczny nastrój.

   M. G. 

  • Świątecznie u Sówek

   Świątecznie u Sówek

   23.12.2022 09:48
   Grupa Sówek wraz z wychowawczyniami bardzo solidnie przygotowywała się do świąt Bożego Narodzenia. Mimo niewielkiej frekwencji udało się pięciolatkom przygotować piękne Jasełka, których nagranie otrzymali rodzice. Z przedstawieniem świątecznym Sówki udały się także do młodszych kolegów i koleżanek, oczarowując maluchy swoim występem.
   Sówki znakomicie bawiły się także podczas słodkich warsztatów, dekoraując pierniczki wykonane przez rodziców. Pyszne pierniczki szybko znikały z talerzyków, na szczęście udało się kilka uratować i dzieci zabrały je do domu, aby poczestować rodziców. 

                                                                                                                          M.G