• 3 GRUDNIA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

   11.12.2023 21:19

   Już po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami.

   Święto to ma na celu zwrócenie uwagi społeczności na problemy, z którymi w codziennym życiu spotykają się osoby z niepełnosprawnościami.  Na korytarzu szkolnym można było zobaczyć gazetkę tematyczną oraz prace konkursowe uczniów klas I-III. Tematem przewodnim konkursu było hasło: "Wszyscy jesteśmy tacy sami”. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni upominkami i pamiątkowymi dyplomami. 


   Ewelina Królik

  • Sentencja łacińska na grudzień

   11.12.2023 18:21

   Damian Kaliszuk - Wasiak, Gabriel Plażuk
  • CZWARTAKI W STOLICY

   10.12.2023 20:25

   We wtorek 5 grudnia czwartaki pod opieką swoich wychowawców wybrały się na wycieczkę do Warszawy.

   Program był bardzo napięty. Zaczęliśmy od wizyty w Hangarze 646, gdzie przez godzinę mogliśmy poszaleć na trampolinach. Następnie udaliśmy się na spektakl muzyczny pt.: „Królowa śniegu”. To niezwykłe widowisko dostarczyło nam wielu wspaniałych emocji. Kolejnym punktem było Centrum Nauki Kopernik, które zainspirowało nas do obserwacji, doświadczania, a także zadawania pytań i poszukiwania na nie odpowiedzi. Wycieczkę uważamy za udaną i mamy nadzieję, że to początek naszej podróżniczej kariery w tej szkole 😊.

   AS

  • W ODWIEDZINACH U EBENEZERA SCROOGA

   10.12.2023 20:19

   W piątek 8 grudnia młodzież naszej szkoły wybrała się pod opieką p. Bogumiły Tymoszuk, p. Anny Skolimowskiej i p. Grzegorza Machnowskiego do Warszawy na nietypowy spektakl pt.: „Opowieść wigilijna”.

   Niezwykłe widowisko Teatru Piasku Tetiany Galistyny wywarło na nas ogromne wrażenie. Adaptacja lektury szkolnej stała się fantastycznym przeżyciem poprzez połączenie różnego rodzaju sztuk: gry aktorskiej, muzyki, malowanie piaskiem i światłem. Ten nietypowy spektakl wprowadził nas w magiczny nastrój zbliżających się świąt.

   AS

  • HO HO HO … MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE…

   11.12.2023 08:45

   6 grudnia gościliśmy w naszej szkole niecodziennego gościa…

   Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami już od samego rana obdarowywał wszystkie grzeczne dzieci słodkimi upominkami.

   Tego dnia było naprawdę bardzo wesoło…

   Dziękujemy Mikołaju i zapraszamy za rok…

   AS