• Ankieta oceniająca działania "Programu dla szkół" 2023/2024

21.06.2024 21:48

Zachęcamy rodziców uczniów uczestniczących w programie do wypełnienia Ankiety dot. działań realizowanych w ramach "Programu dla szkół"

link do ankiety https://www.programdlaszkol.org/program/ankieta

• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

18.06.2024 10:21

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
      21 czerwca 2024 r.

9.00 – zakończenie roku szkolnego

dla klas I-III szkoły podstawowej

9.30 – zakończenie roku szkolnego

dla klas IV-VIII szkoły podstawowej

O GODZ. 8.00 W KOŚCIELE PARAFIALNYM ZOSTANIE ODPRAWIONA MSZA ŚWIĘTA

• WYCIECZKA DO WARSZWY

14.06.2024 13:55

Dnia 27 maja uczniowie klas II wzięli udział w wycieczce do Warszawy.

Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w zoo, gdzie dzieci miały okazję zobaczyć różnorodne gatunki zwierząt i dowiedzieć się ciekawych faktów na ich temat. Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy, który zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Dzieci mogły tam poczuć się jak ich ulubieni piłkarze.  Kolejnym punktem programu była pijalnia czekolady "Wedel". Tam dzieci poznały historię tej słynnej marki i miały okazję własnoręcznie ozdabiać torciki czekoladowe, co dostarczyło im mnóstwo radości. Na zakończenie zwiedzaliśmy Stare Miasto, spacerując po malowniczych uliczkach i podziwiając zabytki. Wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, pełni wrażeń i niezapomnianych wspomnień.

• "PODZIW POPRZEZ RZEŹBĘ"

14.06.2024 13:50

W majowej przygodzie z emocjami uczniowie zapoznali się z ostatnią emocją, jaką był podziw, poprzez pracę z rzeźbą w masie solnej.

Rzeźbiąc różnorodne formy za pomocą solnej masy, doświadczyli nie tylko procesu tworzenia, lecz także zrozumieli i wyrazili swoje uczucia.
       Poprzez dotyk, formowanie i kształtowanie masy angażowały swoje zmysły, co pomogło im w lepszym zrozumieniu emocji. Dzięki tej aktywności mogły one również wyrazić swoje doznania związane z podziwem w sposób kreatywny i indywidualny.

Ewelina Królik
      Małgorzata Tańczuk – Danieluk
      Agnieszka Kulicka

• Basen

14.06.2024 13:46

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie naszej szkoły jeździli do Białej Podlaskiej na zajęcia z pływania na basen przy Akademii Wychowania Fizycznego. Inicjatorką zorganizowania wyjazdów była pani Anna Kudelska.

Wyjazdy odbywały się w czwartki, a grupa liczyła 45 uczniów. Na basenie uczniowie podzieleni byli na 5 grup. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach i bardzo szybko opanowały umiejętność pływania, miały świetny kontakt z prowadzącymi instruktorami. Na zakończenie odbył się egzamin na Kartę pływacką, który zdało aż 32 uczniów. Tym pływakom należą się szczególne gratulacje.